Jakie produkty finansowe można wziąć na dowód?


Od pewnego czasu zrobiło się głośno o produktach finansowych dostępnych od ręki. Aby się o ubiegać, wystarczy mieć ważny dowód osobisty. O jakie produkty dokładnie możemy się starać? Które dostępne są tylko na dowód tożsamości? Sprawdzamy!

Pożyczka na dowód

Pierwszym produktem jest pożyczka na dowód. Wnioskować mogą o nią osoby posiadające ważny dowód osobisty. Pożyczki na dowód udzielane są z reguły na małe kwoty – maksymalnie kilka tysięcy złotych, by klient mógł się wywiązać z terminu spłaty. Aby wnioskować o tego typu zobowiązanie, wystarczy zgłosić się do oddziału firmy pożyczkowej.

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń

Innym produktem finansowym, który można wziąć na dokument tożsamości jest pożyczka na dowód bez zaświadczeń. Jest to pożyczka, o którą może ubiegać się każda osoba pełnoletnia posiadająca ważny dowód tożsamości. Pożyczkodawca nie wymaga przedłożenia żadnych zaświadczeń o zarobkach, zatrudnieniu, czy wyciągów z konta bankowego, potwierdzającego regularne wpływy. Nie sprawdza też żadnych rejestrów dłużników, więc tak naprawdę nawet osoby ze wpisem w BIK, mogą się o nią starać. Za to wymaga, by pożyczona suma pieniędzy została zwrócona w bardzo krótkim czasie (zwykle pożyczkobiorca ma na spłatę około 30 dni), więc się o nią starając, warto realnie określić swoje zdolności finansowe.

Pożyczka na dowód online

Jednak pożyczka na dowód bez zaświadczeń to nie jedyny produkt, dostępny z minimalną ilością formalności. Do swojej dyspozycji mamy również pożyczkę na dowód online. Jest to produkt, o który wnioskować można przez Internet, co oznacza, że nawet nie musimy ruszać się z domu, by wypełnić stosowny wniosek. Pożyczkę na dowód online można zaciągnąć w dogodnym dla siebie miejscu i czasie – w domu, w pracy, czy też stojąc w kolejce do kasy sklepowej. Znów jedyne, czego wymaga pożyczkodawca, to ważnego dowodu tożsamości. Nie musimy zbierać żadnych dodatkowych dokumentów, bo są zbędne. Pożyczka na dowód online udzielana jest na krótki czas, co oznacza, że pożyczkodawca będzie oczekiwał szybkiej spłaty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *