Czy zadłużone osoby mają szansę na kredyt lub pożyczkę?


Czy mając na sobie już pewne zobowiązania finansowe, mamy szansę na kolejną pożyczkę lub kredyt? To pytanie zadaje sobie bardzo wielu zadłużonych, których przerosły zobowiązania i nie wiedzą jak sobie z nimi poradzić. Jak to wszystko naprawdę wygląda? Czy zadłużonym udziela się pożyczek? Jeśli tak to na jakich zasadach? Sprawdzamy!

Pożyczki dla zadłużonych – istnieją czy nie?

Rynek kredytowy oferuje różnego typu produkty finansowe. O kredyt lub pożyczkę w banku ubiegać się mogą osoby ze zdolnością kredytową, z potwierdzonym zatrudnieniem i bez zadłużenia. Banki pod tym względem mają bardzo restrykcyjne warunki i nie mają w naturze udzielać pożyczek osobom niewypłacalnym, a te z zadłużeniem za takie zwykle uchodzą. Czy w takim razie zadłużeni mogą ubiegać się o pożyczkę? Czy coś takiego jak pożyczka dla zadłużonych istnieje? Okazuje się, że tak i jest ich całkiem sporo na rynku.

Pożyczka na dowód dla zadłużonych – co to za oferta?

Takie Pożyczki dla zadłużonych na dowód to produkt oferowany przez instytucje pozabankowe, zwane też parabankami lub firmami pożyczkowymi. Coraz częściej spotkać się można, z tym że pożyczek na dowód udzielają też osoby prywatne, ale w tym przypadku warto zachować ostrożność i pożyczać tylko od osób sprawdzonych. Czym jest taka pożyczka na dowód dla zadłużonych? To produkt, który udzielany jest bez sprawdzania historii kredytowej, czyli bez BIK. Nie potrzeba także żadnych zaświadczeń o zatrudnieniu, zarobkach. Jedyne, czego potrzeba, to ważny dowód osobisty. Formalności pożyczki dla zadłużonych na dowód zostały ograniczone do minimum, co oznacza, że już tego samego dnia, dowiemy się, czy pożyczka została nam przyznana, czy też nie.

Pożyczka na dowód dla zadłużonych – jak się o nią ubiegać?

Z reguły pożyczka na dowód dla zadłużonych udzielana jest w dwojaki sposób: w oddziale parabanku lub online. Każdy z nas więc może wybrać, czy chce wnioskować o pożyczkę osobiście w oddziale instytucji finansowej, czy też wypełnić wniosek i złożyć go online w dogodnym dla siebie miejscu i czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *